Wysyłka

Dostawy

1. Ceny produktów w Sklepie podawane są w polskich złotych, zawierają podatek bez kosztów przesyłki. Koszty przesyłki, doliczane są do sumy zamawianych produktów i ponosi je Klient, chyba że spełnia warunki uprawniające do bezpłatnej dostawy, tj. wartość zamówienia musi być wyższa niż 300 zł brutto. Ceną ostateczną, wiążącą Właściciela i Klienta jest cena produktu podana w ofercie w chwili składania zamówienia przez Klienta.

Rodzaje i ceny dostaw:

a) InPost Paczkomaty 24/7: 12,99 zł
b) Kurier InPost: 15,99 zł
c) Poczta Polska: 13,99 zł
e) Kurier DPD: 16,99 zł

2. Informacja na temat całkowitej wartości zamówienia (wraz z kosztami przesyłki, które szczegółowo wyszczególnione są w zakładce Dostawa) udostępniana jest w Podsumowaniu Zamówienia na stronie sprzedażowej produktu oraz w potwierdzeniu zamówienia.

3. Dostawa Towarów odbywa się na obszarze Rzeczpospolitej.

4. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską.

5. Termin realizacji dostawy dla zamówień z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wynosi do trzech dni roboczych liczone od dnia opłacenia przez Klienta Zamówienia.

6. Klientowi wraz z przesyłką zostanie przekazany wydruk potwierdzenia i specyfikacji Zamówienia oraz dowód sprzedaży. Na wyraźne życzenie Klienta może być wystawiona faktura VAT.

Top